Sıfır araç kampanyaları 2022 yılı çerçevesinde önemli indirimli araç satışına devam etmektedir. Bu yazımızda sizlere kredi indirimi veya fiyat listesinde fiyat indirimi yapan markaların güncel sıfır araç kampanyalarını listeleyeceğiz. Detaylı analiz sonucunda sıfır araçların her geçen gün artması neticesinde yeni bir araç almak isteyen müşterilerin araçlara daha kolay ulaşabilmesi için birçok marka indirim ve kredi desteği sunmaya başladı.

  1. Dacia’dan Şimdi Al 2023’te Öde Kampanyası

Dacia marka Sandero, Duster, Sandero Stepway modellerine sahip olmak isteyenlere özel olarak hazırladığı kampanya ile araç bedelinin %70’ine kadar kullanabileceğiniz kredi desteklerinde ödemelerinizi 2023 Ocak ayından itibaren gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle indirimli fiyat listeleri üzerinden sunulan kredi destekleriyle bireysel müşteriler hemen araç sahibi olabilmektedir.

  1. Fiat ‘tan 0 Faizli 2022 Araba Kampanyası

Fiat hem ticari hem de binek araç modelleri için faizsiz kredi destekleri sunmaya devam ediyor. Özellikle yılın en çok araç satan markası olan Fiat, bu özelliğini yılın ikinci yarısında pekiştirerek devam etmek istiyor. Kampanya çerçevesinde tüm binek ve ticari araç modelleri için 50 bin TL 12 ay faizsiz kredi desteği sunmaya başladı. Özellikle EGEA modelleri için en çok tercih edilecek kampanyalardan biri olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

  1. Ford Faizsiz Sıfır Araç Kampanyası

Ford marka binek araçlar için sunulan kredi destekli faizsiz araç kredisi devam ediyor. Ford, özellikle sedan, Hatchback ve SUV segmentinde yer alan otomobilleri için tam 100 bin TL faizsiz kredi desteği sunmaya başladı. Kampanya çerçevesinde binek araçların yanında yılın en çok satılan ticari aracı olan Ford Courier için de 100 bin TL faizsiz kredi desteği sunulmaktadır. Bu kampanyada 100 bin TL %0 faizli 12 ay vadeli kredi desteği bireysel müşteriler tarafından kullanılabilecektir.

  1. Renault Balon Ödemeli Bir Yıl Ertelemeli Kredi Kampanyası

Balon ödeme seçenekleriyle sıfır bir Renault marka Megane, Clio ya da Taliant almak isteyenlere özel olarak araç kredisi sunulmaya başlandı. Kampanya çerçevesinde araç bedelinin %70’ine kadar kredi desteği sunulmaktadır. 36 aylık vade seçeneğine sahip olan kampanyada 36. taksit balon ödeme seçeneği çerçevesinde toplu bir ödemenin yapılacağı taksit ödemesi olarak gerçekleşmektedir.

  1. Opel’den 2022 Combo Life İçin Faizsiz Kredi Desteği

1.5 dizel motor özelliğiyle ve 6 ileri manuel şanzıman özelliğiyle satışa sunulan 2022 Opel Combo Life Edition modeline özel olarak faizsiz kredi desteği sunulmaya başlandı. 461.900 TL’den satışa sunulan bu araç için Opel Finans tarafından 100 bin TL kredi desteği sunulacaktır. Bu çerçevede 100 bin TL için 12 ay vade seçeneğinde faiz opsiyonu uygulanmayacaktır.

 

  1. %0.99 Faizli Opel Binek Araç Kampanyaları

Opel tüm binek araç modellerine özel olarak düşük faiz seçenekli araç kredisi sunmaya başladı. Herhangi bir Opel binek araçlardan birine sahip olmak isteyenlerin kullanabileceği %0.99 faizli kredi desteğinden tüm bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Bu kampanya çerçevesinde Opel Corsa, Crossland, Mokka modelleri için 100 bin TL; Insignia, Grandland modelleri için de 200 bin TL 12 ay vadeli %0.99 faizli kredi desteği sunulmaktadır.

  1. Volkswagen’den 60 Aya Varan Taksitle Araba Kampanyası

Volkswagen 2022 yılının ikinci yarısından itibaren tüm müşterilerine özel olarak 60 aya kadar taksitle araba satışına başladı. Bu kapsamda 12 aylık vadelere kadar %3.19, 24 aylık vadelerde %3.29, 36 aylık vade seçeneğinde %3.69, 48 aylık vadede %4.09 ve 60 aylık vade seçeneğinde ise %4.19 faiz oranlarıyla müşterilerine kredi desteği sunmaya başladı. Tüm binek araçlarda geçerli olan bu kampanya çerçevesinde araç bedelinin %70’ine kadar kredi kullanımı sağlanabilecektir. Volkswagen marka Passat, Golf, Polo, Tiguan, T-Roc, Taigo, T-Cross modellerinin tamamında geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için Volkswagen bayileriyle iletişime geçebilirsiniz.

2022 sıfır araç kampanyaları ile sıfır araba sahibi olmak isteyenlere özel birçok firmanın hazırladığı kampanyalardan yararlanarak siz de araç sahibi olmak için acele edin.