2024 yılında Çin istilasına uğramaya başladık. Özellikle otomobil sektöründe yaşanan fahiş fiyat artışlarıyla birlikte kullanıcılar daha uygun fiyatlı araçlara yönelmeye başladılar. Bu kapsamda Çinli firmalara da gün doğdu. Türkiye pazarını son derece önemseyen Çinli Changan markası Alsvin sedan modelinin ardından SUV segmentinde yer alan Oshan X7 modelini de satışa sunmaya başladı.

Changan Oshan X7 modeli ülkemizde turbo benzinli bir motor ile satışa sunulacaktır. Hem 6 ileri manuel hem de 7 ileri otomatik vites ile satışa sunulacak olan bu araç farklı versiyon seçenekleriyle satışa sunulacaktır. 2024 Changan Oshan X7 modeli 5 kişilik ve 7 kişilik oturma alanı sunan D segment SUV modellerinden biridir. Son derece geniş bir iç mekana sahip olan 2024 Changan Oshan X7 modeli 2024 yılının Ağustos ayından itibaren Changan tarafından oluşturulan online platform üzerinden satışa sunulacaktır.

Changan Oshan X7 Fiyat Listesi

  • Changan Oshan X7 FutureSense  1.5 L Manuel 5 Kişilik: 1.229.000 TL
  • Changan Oshan X7 Comfort 1.5 L Manuel 7 Kişilik: 1.289.000 TL
  • Changan Oshan X7 FutureSense  1.5 L Otomatik 5 Kişilik: 1.319.000 TL
  • Changan Oshan X7 Comfort 1.5 L Otomatik 7 Kişilik: 1.389.000 TL

Oshan X7 modeli 185 beygir 300 torkluk bir motor ile satışa sunulacaktır. Performans açısından beklentileri karşılayabilecek araçlardan biri olarak karşımıza çıkan bu aracın özellikle otomatik şanzıman seçenekleri son derece kullanışlı bir sürüş sunmaktadır. Fiyat açısından da yılın en ucuz D segment SUV modeli olarak karşımıza çıkan bu araç performans açısından da birçok önemli aracı geride bırakabilecek özelliklere sahiptir.

Donanım açısından iki farklı donanım paketiyle satışa sunulan bu aracın başlangıç paketi 1.229.000 TL’den satışa sunulacaktır. En üst donanım paketi olan Comfort versiyonu ise 1.389.000 TL’den satışa sunulacaktır. Uygun fiyatlı D segment geni bir SUV araç satın almak isteyenler için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkan bu araç Chery modellerine göre daha uygun fiyatlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tasarım açısından da son derece göze hoş gelen özelliklere sahip olan bu araç donanımsal açıdan da önemli teknolojilerle donatılmıştır. Siz de bu araçla ilgili gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.