2024 Chery modelleri şimdi 250.000 TL, 12 Ay, %0 faizli kredi kampanyası ile satışa sunulmaya başlandı. Yılın en dikkat çeken markalarından biri olarak karşımıza çıkan Chery, yenilikçi teknolojilere sahip üç farklı aracını faizsiz kredi seçenekleriyle satışa sunmaya başladı. 2024 yılında otomobil piyasasına damgasını vuran Chery, müşterilerine olağanüstü bir finansman seçeneği sunmaya başladı. Bu kampanya kapsamında, Chery’nin seçkin modellerine özel, 250.000 TL’ye kadar %0 faizle 12 ay vadeli kredi imkânı sunulmaktadır. Bu kampanya, otomobil severler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkan en önemli binek araç kampanyası olarak dikkat çekmektedir.

Chery; modern tasarımı, üstün performansı ve konforuyla bilinen bir marka olarak bir önceki yıl ülkemizde ciddi bir satış sayısına ulaştı. 2024 model Chery araçları, teknolojik yenilikler ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken üç farklı SUV modelini yeni yılda da ülkemizde satışa sunmaya başladı. Sıfır araç modellerine özel olarak hazırladığı kampanya ile dikkatleri üzerine çeken bu marka, 2024 model Omoda5, Tiggo7 Pro ve Tiggo8 Pro modellerine özel olarak tam 250 bin TL faizsiz kredi desteği sunmaya başladı.

2024 Chery Faizsiz Sıfır Araba Kampanyası Detayları

Chery, bu kampanya ile 250.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. 12 ay vade seçeneğiyle, ayda 20.833 TL taksit seçeneğiyle bir fırsat kampanyası sunmaktadır. Ekstra herhangi bir maliyet olmadan 0 faizli 250 bin TL kredi kampanyasında ayda 20.833 TL taksit ödeyerek 12 aylık vade seçeneğiyle siz de kolay bir şekilde Chery SUV modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Chery markasının en çok aranan ve tercih edilen modellerinden biri olarak karşımıza çıkan ve SUV segmentinde adından söz ettirmeye başlayan önemli binek araçlardan biri olan 2024 Omoda5 modeli için de faizsiz sıfır araç kampanyası başlatıldı. Tiggo modellerinde olduğu gibi Omoda5 modellerinde de 250 bin TL faizsiz kredi desteği kullanılabilmektedir.

0 faizli, 12 ay vadeli Chery 2024 kampanyaları çerçevesinde yılın en önemli kampanyaları sunulmaya devam ediliyor. Sınırlı sayıdaki araçlar için geçerli olacak olan kampanya çerçevesinde uygun ödeme seçenekleriyle siz de kolay bir şekilde faizsiz araç kredisiyle Chery marka bir SUV modeline kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Fırsatlarla dolu Chery kampanyalarından yararlanarak 2024 Omoda5, Tiggo7 Pro veya Tiggo8 Pro SUV modellerinden birine uygun kredi kampanyalarından yararlanarak sahip olmak için en yakın Chery yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.