2024 Citroen Oli [all-ë] kavram aracı, sürdürülebilirlik ve verimlilikte bir devrim olarak piyasaya sürülen Citroen’in elektrikli araçlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu araç, 400 km’lik bir menzili olan bir elektrikli otomobil ve bunu mümkün olduğunca az enerji kullanarak sağlayan bir crossover tarzı bir araçtır. Ağırlığı azaltmak ve böylece enerji verimliliğini artırmak için hafif bir yapıya sahip olan 2024 Elektrikli Oli modeli son derece konforlu bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Citroen Oli 2024 modeli son derece çevre dostu bir araçtır. Geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemelerle üretilmiştir, böylece ömrü boyunca çevresel etkisi minimumda tutmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca, aracın tasarımında maliyet ve ham madde kullanımını azaltmak için bir dizi yenilikçi özellik bulunmaktadır. Özellikle, ön kapılar, camlar, çamurluklar ve tekerlek kemeri kaplamaları gibi bileşenler birbiriyle değiştirilebilir ve hem sağ hem de sol taraflara uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bu da aracın çevreci kimliğini ön plana çıkaran bir model olduğunu göstermektedir.

Citroen Oli 2024 Fiyat Listesi

  • Citroen e-Oli Feel 65 kW: 980.900 TL
  • Citroen e-Oli Feel Bold 65 kW: 1.029.000 TL
  • Citroen e-Oli Shine 65 kW: 1.079.000 TL
  • Citroen e-Oli Shine Bold 65 kW: 1.129.000 TL

2024 Citroen Oli, konfor ve teknoloji odaklı bir araçtır. Özellikleri açısından dikkat çeken modellerin başında gelen 2024 Citroen Oli, son dönemin önemli teknolojik detaylarına sahiptir. Araç standart elektrikli araçlardan daha fazla menzile sahiptir. 400 km’lik menzil son derece iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca performans açısından da bu araç beklentileri karşılayan bir araçtır. Aracın şarj süresi de standart elektrikli araçlardaki gibidir.

Kompakt bir Crossover tarzı sportif bir araç arayanlar için 2024 yılında Citroen tarafından piyasaya sürülen 2024 Citroen Oli, dikkat çeken araçlardan biri olarak piyasada yer almaktadır. Özellikle elektrikli araç konforunu teknolojiyle donatan 2024 Oli modeli, son yıllarda elektrikli araçlara olan ilginin artmasıyla birlikte bu araca da duyulmaya başlandı. Siz de konfor ve teknolojiyi bir arada sunan bu modeli daha yakından görmek için en yakın Citroen bayilerine uğrayabilirsiniz.