Ford, otomobil sahibi olmak isteyenlere 2024 yılının en dikkat çeken kampanyasını sunmaya başladı. Sağlam ve dinamik tasarım anlayışıyla dikkat çeken ve konfor odaklı teknolojilerle donatılan Ford modelleri 2024 sıfır araba kampanyaları çerçevesinde faizsiz kredi seçenekleriyle satışa sunulmaya başlandı.

2024 Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Kuga ve Ford Puma modellerinde geçerli olacak faizsiz kredi kampanyasıyla siz de beklentilerinize en uygun Ford modellerinden birine taksit seçeneğinden yararlanarak sahip olabilirsiniz. 2024 0 faizli Ford kampanyası çerçevesinde 300.000 TL’ye kadar olan kredilerde 12 ay vade ile kredi desteğinden yararlanabilirsiniz. Farklı segmentte yer alan dört farklı modeli için sunduğu 300.000 TL kredide aylık ödeme tutarı 25.000 TL olarak belirlenmiştir.

2024 yılında 300.000 TL faizsiz kredi desteğiyle Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Kuga ve Ford Puma modellerinden birine sahip olmak isteyenler için sunulan kredi tutarı için sunulan maksimum taksit sayısı 12 aydır. 12 aylık vade seçeneğinde kullanılan 300.000 TL kredi için %0 faiz seçeneği bulunmaktadır. 12 aylık vade seçeneği dışında uygulanacak taksitlendirmelerde vade oranı yükselmektedir. İşte, Ford 0 faizli 2024 kampanyaları çerçevesinde satışa sunulan araçların genel özellikleri:

Ford Fiesta: Şehir hayatının dinamik temposuna uyum sağlayacak kompakt ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Yüksek yakıt verimliliği ve gelişmiş teknolojik özellikleriyle Fiesta, hem ekonomik hem de keyifli bir sürüş deneyimi sunar.

Ford Focus: Modern ve zarif tasarımıyla göz kamaştıran 2024 Focus, geniş iç hacmi ve üstün yol tutuşu ile bilinen bir sedan araçtır. Gelişmiş güvenlik özellikleri ve konforlu sürüş dinamikleriyle her yolculuğunuzda size üst düzey bir konfor sunacak olan bu model için 300 bin TL faizsiz kredi kullanabilirsiniz.

Ford Kuga: Macera severler için ideal bir seçenek olan Kuga, geniş iç mekânı ve güçlü motor seçenekleriyle öne çıkan bir SUV modelidir. Çok yönlülüğü ve yüksek performansıyla her türlü arazi koşuluna uyum sağlayan bir araçtır. Bu araç içinde 300 bin TL sıfır araba kredisi kullanabilirsiniz.

Ford Puma: Şehir içi kullanımın yanı sıra uzun yolculuklar için de ideal olan Puma, cesur tasarımı ve geniş bagaj hacmiyle dikkat çeken B segment bir SUV modelidir. Yüksek yakıt verimliliği ve gelişmiş sürüş destek sistemleriyle konfor ve güvenliği bir arada sunan bu araç son yıllarda kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Puma modeline de Ford finans ayrıcalıklarından yararlanarak aylık 25 bin TL kredi desteğiyle 300 bin TL kredi kullanabilirsiniz.

Son yılların en önemli kampanyasını tanıtan Ford, 12 ay vadeli %0 faizli 300 bin TL kredi desteğiyle binek araç modellerine özel olarak hazırladığı kampanyayla bu modellerin satışına devam ediyor. Siz de Ford binek araçlardan birine sahip olmak için yetkili satış noktalarından birine uğrayabilirsiniz.