Hayalinizdeki Hyundai’ye sahip olmanın belki de en heyecan verici yanı onunla ilk sürüşünüz. Ancak bu heyecanı tamamlamak için, finansal planlamanızın da rahat ve uygun olması gerekiyor. İşte bu noktada, Hyundai Finansal Hizmetler olarak size çok çeşitli, esnek ve müşteri dostu kredi seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz.

1. Eşit Faizli Kredi: Ödemelerinizi Kolaylaştırın

Belirlediğiniz vadelerde eşit taksit tutarlarıyla Hyundai’nizin finansmanını gerçekleştirebileceğiniz eşit faizli kredi seçeneği ile ödeme planınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

2. Keyfi Kredi: Kontrol Sizin Elinizde

İlk 6 ayda düzenli ödemeler sonrasında taksit tutarınızın %50’sine kadar eksik veya fazla ödeme yapma esnekliği sunan Keyfi Kredi seçeneği ile ödeme planınızı bireysel ihtiyaçlarınıza göre şekillendirin. Keyfi Kredi ile ödemelerin kontrolü tamamen sizin elinizde.

3. Artan/Esnek Ödemeli Kredi: Finansmanı Büyütün

Düşük tutarlı başlangıç taksitlerinden başlayıp her yıl belirli oranlarda artan ödemelerle Hyundai’nize sahip olmak isterseniz Artan/Esnek Ödemeli Kredi seçeneğimiz tam size göre.

4. Erteleme Seçeneği: Ödemelerinizi Bekletin

Belirli bir süre sonrasında taksit ödemelerine başlamak isterseniz, Ertelemeli Kredi seçeneğimiz ile taksitlerinizi 6 aya kadar erteleyebilirsiniz.

5. Balon Ödemeli Kredi: Taksitlerinizi Rahatlatacak Çözüm

Kredi ödeme planınızdaki son taksidin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre düzenlenmiş Balon Ödemeli Kredi seçeneği, aylık taksitlerinizi düşürmenize ve kredi tutarınızın önemli bir kısmını rahatça ödeyebilmenize olanak sağlar.

6. Çiftçi Kredisi: Çiftçilerimize Özel Kredi Seçeneği

Çiftçilikle uğraşan müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız Çiftçi Kredisi ile ister aylık eşit taksitlerle, ister 6 ayda bir, 48 aya kadar vade ile Hyundai’nizin finansmanını gerçekleştirebilirsiniz.

7. Ara Ödemeli Kredi: Dönemsel Ödemelere Geçiş Yapın

Ara Ödemeli Kredi seçeneği, tercih ettiğiniz dönemlerde eşit taksit tutarlarına ek olarak ara ödeme yapma fırsatı sunar. Ara ödemelerinizi 3 ayda bir, 6 ayda bir veya yılda bir kez gerçekleştirebilir ve ödeme planlarınızı gelir dönemlerinize uygun olarak düzenleyebilirsiniz.

Hyundai Finansal Hizmetler olarak, size en uygun ödeme seçenekleri ile rahat bir ödeme planı sunmayı hedefliyoruz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olan kredi seçeneğini seçin ve hayalinizdeki Hyundai’ye kolaylıkla sahip olun. Çünkü biz, sürüş keyfinizin finansal planlamanız tarafından engellenmesini istemiyoruz.

Sizinle aynı heyecanı paylaşıyor ve yeni Hyundai’niz ile güvenli ve keyifli sürüşler diliyoruz!