Seat, ülkemizde en çok beğenilen ve önemli araçlara sahip olan bir marka olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni yılda önemli modellerinin satışına devam eden Seat, kullanıcıların sıfır arabalara ulaşımını kolaylaştıracak son derece cazip fırsatlar sunmaya başladı. 2024 yılında Seat ülkemizde Hatchback segmentinde Leon ve Ibiza, SUV segmentinde ise Arona, Ateca ve Tarraco olmak üzere beş farklı modelinin satışına başladı. Sıfır araç kampanyaları çerçevesinde her model için farklı bir kampanya sunan Seat, 0 faizli kredi destekleriyle araç sahibi olmayı kolaylaştıracak fırsatlar sunmaya başladı.

Seat fırsatlarından yararlanarak araç sahibi olmak isteyenlere özel 2024 Ibiza modelinde tam 150.000 TL kredi desteği faizsiz olarak sunulmaktadır. 150 bin TL kredi desteğinde maksimum taksit sayısı 12 ay ile sınırlandırılmışıtır. Ayrıca bu araç için 300.000 TL kredi desteği de 12 aylık taksit seçeneğiyle ve %3 faiz oranıyla kullandırılabilmektedir.

Seat markasının C segment hatchback araçları arasında son derece popüler olan modeli 2024 Leon, sıfır araç kampanyaları çerçevesinde markanın son derece cazip fırsatlar sunduğu araçlardan biri olarak satışa sunulmaktadır. Yeni Leon modeline özel tam 250.000 TL kredi desteği bireysel kullanıcılara faizsiz olarak 12 ay taksitle sunulmaktadır. Tasarım ve teknolojisinin yanında üst düzey performans odaklı motor teknolojisiyle ede dikkatleri çeken Leon 2024 modellerine %0 faizli 250.000 TL krediyi 12 aylık vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

Seat, hatchback segmentinin yanında ürettiği ve satışa sunduğu üç farklı SUV modeliyle de ilgi gören markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Performans ve teknoloji odaklı motor özellikleriyle dikkat çeken Arona, Ateca ve Tarraco 2024 modelleri sıfır arab akampanyaları çerçevesinde Seat tarafından satışa sunulmaya devam ediliyor. Bu SUV modellerine sahip olmak isteyenlere için Arona modelinde 250.000 TL, Ateca modelinde 300.000 TL ve Tarraco modelinde tam 350.000 TL kredi desteği sunulmaktadır. Bu kredi destekleri 12 aylık vade seçeneklerinde %0 faizli kredi ile sunulmaktadır.

Yılın en önemli markaları arasında önemli bir konuma sahip olan Seat, 2024 yılına özel farklı model seçeneklerine sahip beş farklı aracını 0 faizli araba kampanyaları çerçevesinde satışa sunmaya başladı. Siz de yenilikçi teknolojilerin öncüsü olan Seat marka araçlardan birine sahip olmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun Seat modellerini yakından görmek için en yakın Seat yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.