2024 yılının en dikkat çeken elektrikli mini araçlarından biri olarak karşımıza çıkan Relive N1 modelinin fiyatları ve özellikleri açıklandı. Son dönemlerde elektrikli mini araçlara olan ilginin artmasıyla birlikte özellikle kullanışlı bir araç arayanlar için en ideal seçeneklerden biri olan Relive N1 modelinin tüm özelliklerini sizler için araştırdık.

N1 modeli, gövde tasarımındaki çeşitli iç renk kombinasyonlarıyla dikkat çeken 3 kapı özelliğine sahip son derece kullanışlı bir elektrikli araçtır. Özellikle RKS 3, Niğmer Çankley CLZ 003, Yuki Amy ve Kuba City e-Car gibi araçlarla karşılaştırmak son derece yanlış olur. Relive N1 modeli bu araçlara göre daha geniş ve daha kullanışlı bir araçtır. Relive N1 modeli A segment hatchback modeller içerisinde yer alabilecek bir araçtır.

Güvenlik özellikleri açısından incelediğimizde ABS, EBD, EPS, HAC ve BOS fren öncelik sistemi gibi elektronik güvenlik sistemleriyle donatılmış olması aracın şehir içi kullanımlarda rahatlık sunmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle dar sokaklarda ve yoğun trafikte rahatlıkla yol almanıza olanak sunan bu araç sunulan hız ve menzil açısından da son derece iyi özelliklere sahiptir.

Yeni Relive N1 modeli teknolojik detaylar açısından da son derece önemli özelliklere sahiptir. Uzaktan kumanda, verimli klima sistemi ve elektrikli dikiz aynası ayarı gibi özellikler, sürüş deneyimini daha konforlu hale getirmektedir. Bunun yanında akıllı lastik basıncı izleme, ön ve arka park sensörleri, otomatik çarpışma kilidi açma gibi güvenlik donanımları da aracın güvenliğini artıran önemli detaylar içerisinde yer almaktadır.

Yeni Relive N1 elektrikli miti otomobilde 10,25 inçlik akıllı ekran, mobil bağlantı, radyo, Bluetooth ve 360 derece panorama görünümüne sahip bir kamera özelliği bulunmaktadır. Son derece şık ve modern bir iç mekâna sahip olan bu araç dış tasarım açısından da tam bir otomobil görünümüne sahiptir.

Yeni Relive N1 Modelinin Teknik Özellikleri

  • 3 kapılı ve 2 koltuklu bir gövde yapısına sahiptir.
  • 050 mm dingil mesafesi bulunmaktadır.
  • 740 kg ağırlığı bulunmaktadır.
  • Lastik ebatları 155/65 R13’dür.
  • Lityum demir fosfat pil (BMS) batarya özelliğine sahiptir.
  • Pil kapasitesi 13,7 kWh olarak ölçülmüştür.
  • Aracın maksimum hızı saatte 100 km’dir.
  • Aracın menzili tam dolumda 170 km’dir.
  • Araçta mavi-beyaz, gri-beyaz ve siyah-beyaz olmak üzere çift renkli üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Yeni Relive N1 modelinin satış fiyatı 544.995 TL olarak belirlenmiştir. Tek bir donanım özelliğiyle satışa sunulan bu araç 170 km’lik menzil mesafesiyle alınabilecek en ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Siz de bu araca https://www.relive.com.tr/index.php adresinden ön başvuru yaparak sahip olabilirsiniz.