Minibüs modelleri içerisinde 2024 yılının parlayan yıldızı olarak dikkatleri üzerine çeken Transporter modelinin yeni modellerinin satışına başlandı. Farklı model seçenekleriyle alınabilecek önemli araçlardan biri olarak karşımıza çıkan bu minibüs modeli farklı renk opsiyonlarına sahiptir. Araçta Askot Gri, Bakır Sarısı, Defne Yaprağı Yeşili, Fortana Kırmızı, Indiyum Gri, Mojave Bej, Ravenna Mavi ve Refleks Gümüş gibi birbirinden farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan bu araç 2024 yılının en iyi minibüs modellerinden biridir.

City Van (5+1) Standart Şasi, City Van (5+1) Uzun Şasi, Camlı Van (4+1) Standart şasi ve Camlı Van (4+1) Uzun şasi versiyon seçeneklerine sahip olan Volkswagen Transporter, performans odaklı 2.0 litre dizel bir motor seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Tüm şanzımanlarda önden çekişli 6 ileri manuel şanzıman ile satışa sunulan bu L segment minibüs modeli son dönemlerin en gelişmiş minibüs modeli olarak sıfır araba pazarında yer almaya devam etmektedir.

Sınıfının en dikkat çeken minibüs modellerinden birisi olarak piyasada yer alan bu minibüs modelinde performans odaklı bir motor özelliğiyle satışa sunulmaktadır. Araçta değişken turbo dizel performans odaklı bir motor bulunmaktadır. Araçta yer alan Motor gücü 150 beygirdir 340 torkluk son derece iyi çekiş gücüne sahip olan bu motor özelliğinde 3250 azami devir bulunmaktadır. Araç özellikle otomobil konforu sunan bir motor özelliğine sahip olup 182 km maksimum hız seviyesine sahiptir.

Volkswagen Transporter 2024 Fiyat Listesi

  • Transporter City Van (5+1) 2.0 TDI Standart Şasi 150PS: 1,271,000 TL
  • Transporter Camlı Van (4+1) 2.0 TDI Standart Şasi 150PS: 1,271,000 TL
  • Transporter City Van (5+1) 2.0 TDI Uzun Şasi 150PS: 1,358,000 TL
  • Transporter Camlı Van (4+1) 2.0 TDI Uzun Şasi 150PS: 1,358,000 TL

Son dönemlerde kullanıcıların minibüs modellerinde en çok dikkat ettiği özelliklerden biri aracın performans odaklı bir motora sahip olması diğeri ise yakıt verimliliği açısından iyi değerlere sahip olmasıdır.  Volkswagen Transporter modelinin yakıt tüketimine baktığımızda şehir içi yakıt tüketiminde 7,2 litrelik bir tüketim değerine sahip olan bu araç şehir dışında 4,9 litre ortalama olarak da 5,8 litrelik bir yakıt tüketimi göstermektedir.  Bu araçta bulunan yakıt deposu ise 70 litredir. Kapalı Van ve Camlı Van seçenekleri olan 2024 Volkswagen Transporter modelinde 5000 litrelik son derece geniş ve kullanışlı bir bagaj alanı bulunmaktadır.  Aracın boş ağırlığı ise 1761 kilogram olarak ölçülmüştür.

Modern teknoloji ile donatılmış minibüs modelleri içerisinde son derece önemli bir yere sahip olan Volkswagen Transporter modeli 2024 yılının 2. ayından itibaren Volkswagen yetkili satış noktalarında alıcılarını beklemektedir. Siz de İş hayatınızda kullanabileceğiniz modern ve gelişmiş bir teknoloji ile donatılmış bu aracı yakından görmek ve incelemek için Volkswagen yetkili satıcı noktalarına uğrayabilirsiniz.