Elektrikli araç sektöründe öncü markalardan biri olan BYD, Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırmak ve ciddi satış sayısına ulaşmak amacıyla faizsiz kredi destekli sıfır araç kampanyası başlattı. Yenilikçi elektrikli araç modelleriyle dikkatleri üzerine çeken BYD, şimdi de elektrikli araç almayı düşünenlere müthiş bir teklif sunuyor: 0 faizli kredi desteği!

BYD’nin sunduğu bu benzersiz fırsat, ATTO 3, SEAL U, SEAL ve HAN gibi popüler elektrikli araç modellerini kapsamaktadır. Aradığınız model ne olursa olsun, BYD’nin 0 faizli kredi kampanyası sayesinde hayalinizdeki elektrikli araca kavuşmanız artık daha kolay. Sedan, Hatchback ve SUV segmentinde yer alan model seçenekleriyle dikkatleri üzerine çeken BYD, faizsiz araç kredisiyle araç sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Özellikle Türkiye’de kredi faizlerin çok yüksek olmasından dolayı kullanıcılar kredi kullanarak araç alamamaktadır. Bu kapsamda BYD’nin elektrikli modellerine özel olarak sunulan krediyle faiz ödemeden rahatlıkla bu krediden faydalanabilirsiniz.

Kampanyanın Detayları:

  • Kredi Miktarı: 300.000 TL
  • Vade Süresi: 12 ay
  • Faiz Oranı: %0
  • Aylık Ödeme: 25.000 TL

Bu kampanya, elektrikli araç sektöründe yer alan modellerden birine sahip olmak isteyenler için sunulan önemli bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yeni nesil motor teknolojisi ve gelişmiş kokpit alanıyla tam bir dijital özelliğe sahip araç modelleriyle dikkatleri çeken BYD, sıfır araba kampanyaları çerçevesinde faizsiz en uygun vadeli kredi desteklerini de sunmaktadır.

Neden BYD’nin Elektrikli Araçlarını Tercih Etmelisiniz?

  • Yenilikçi Teknoloji: BYD, gelişmiş batarya teknolojisi ve üstün performansı ile bilinen bir markadır. Özellikle menzil açısından son derece gelişmiştir. En alt modelleri dahi en az 420 km menzile sahiptir.
  • Çevre Dostu: Elektrikli araçlar, sıfır emisyon ile çevreye zarar vermeyen motorlara sahiptirler. BYD markasının ürettiği tüm araçlar elektrikli olduğu için çevre dostu en ideal araçlardır.
  • Ekonomik Sürüş: Elektrikli araçlar, benzinli veya dizel araçlara göre daha düşük yakıt masrafına sahiptirler. Bugünlerde yakıt masrafının çok ciddi boyutlara ulaştığı günümüzde elektrikli araçlara olan ilgi artmaya başladı. Normal benzinli modellere göre 10’da 1 oranında yakıt masrafı bulunmaktadır.
  • Uygun Fiyat: BYD elektrikli araç modelleri ülkemizde ses getirecek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Özellikle piyasada ciddi anlamda rekabet oluşturabilecek olan BYD, hem uygun fiyat hem de uygun kredi kampanyalarıyla bu araçlara ulaşmayı kolaylaştıracak gibi görünüyor.

BYD’nin 0 faizli kredi kampanyası, sınırlı bir süre için geçerlidir. Bu fırsattan yararlanarak hayalinizdeki elektrikli araca sahip olmak için acele edin. Daha fazla bilgi ve başvuru için BYD yetkili satıcılarına başvurabilirsiniz.