Dacia yılın önemli kampanyalarından birine imza atmaya başladı. Sınıfının en uygun fiyatlı modellerini piyasaya süren Dacia, ülkemizde en çok tutulan modellere sahip markalardan biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 2024 yılında Dacia, Duster, Sandero, Sandero Stepway, Jogger ve Spring olmak üzere 5 farklı modelini satışa sunmaktadır. Farklı beklentilere sahip müşteriler için önemli seçenekler sunan Dacia, 2024 yılında kullanıcıların sıfır arabalara ulaşabilmesi için son derece cazip kampanyalar düzenlemeye başladı.

0 faizli kredi kampanyaları 2024 yılıyla birlikte birçok markanın sunmaya başladığı kampanyalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Dacia, özellikle Duster modeli için 250.000 TL faizsiz kredi desteği sunmaktadır. 12 ay vadeli %0 faizli 250.000 TL kredi desteğiyle kullanıcılarına Duster 2024 modelini satışa sunan Dacia, diğer modeller için de son derece cazip faizsiz kredi seçenekleri sunmaktadır.

Dacia 2024 sıfır araba kampanyaları çerçevesinde satışa sunduğu modellerden biri olan 2024 Spring modeli elektrikli otomobiller arasında yer almaktadır. Düşük bir menzile sahip olan bu araç özellikle elektrikli araçlar içerisinde alınabilecek en uygun fiyatlı modellerden biridir. Bu araca özel olarak 12 ay taksit seçeneğinde faizsiz 150.000 TL kredi desteği sunulmaktadır.

Dacia sıfır araç kampanyasının önemli detaylarını incelediğimizde bu marka 60.000 TL takas desteği veya 250.000 TL kredi, 12 ay vade, %0 faiz fırsatı ile karşımıza çıkmaktadır. Dacia Duster modelinde geçerli olan bu kampanya dışında Jogger, Sandero ve Sandero Stepway modelleri için de 200.000 TL, 12 ay, %0 faizli kredi desteği sunmaktadır. Farklı segmentte yer alan model seçeneğiyle dikkatleri üzerine çeken Dacia, yenilenen tasarım ve motor teknolojisiyle de yılın en çok sıfır araç satan markaları arasında yer almaktadır.

Dacia, 2024 yılının önemli markaları arasında faizsiz kredi kullandıran markalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Hatchback olarak geçen Sandero, B SUV modeli Sandero Stepway, C SUV 2024 Dacia Duster, Elektrikli Spring ve 7 kişilik oturma alanına sahip olan Jogger modeli gibi farklı araç tarzıyla dikkatleri üzerine çeken bu marka faizsiz kredi desteğiyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Siz de faizsiz kredi desteği ile 12 ay vade seçeneğinden yararlanarak ülkemizin en popüler modelleri arasında yer alan Dacia marka bir binek araca uygun ödeme seçenekleriyle sahip olmak için en yakın Dacia bayilerinden birine uğrayabilirsiniz.